Pokrycie kosztów terapii
Maciej Szambelan KRS: 0000270261 DOPISEK: Maciej Szambelan 10679
  • Miejscowość: Drawsko Pomorskie
  • Kategoria: Osoba
  • Liczba odwiedzin: 742

Chcesz wesprzeć tego Partnera Fundacji? Rozlicz PIT i przekaż 1.5 % podatku za pomocą darmowego programu.
Pobierz program PIT Wesprzyj przelewem

Pokrycie kosztów terapii

Witam jestem mamą 7letniego Macieja cierpiącego na Autyzm którego staramy się zniwelować poprzez zajęcia z neurologopedą,psychologiem,neurologiem
uczęszcza do klasy zerowki w której ma zajęcia terapeutyczne jednakże to wciąż mało by mógł nawiązywać pozytywne relacje z rówieśnikami i swiatem.. w tym roku zaczął mówić krótkimi zdaniami (3-5slow),jednakże w większości porozumiewa się komunikacją alternatywna, gestami.. jeździmy po specjalistach by wykluczyć nietorelancje pokarmowe, uczulenia wziewne, jednak to i tak niewiele gdy syn ma brak progu bolowego przez co nie syglalizuje gdy coś go boli , uczęszcza na zajęcia z dototerapi,hipoterapi,hydroterapi, sensoryki.. mimo że Rząd wspomaga darmowymi 30minutowymi zajęciami raz w tygodniu to wciąż mało by robił postepy adekwatne do wieku tak jak rówieśnicy.. nauczyciele zabraniają korzystania z multimediów celem lepszej komunikacji werbalnej jednak to dla mlodego jest ciężkie aby wysłowić się w sposób zrozumiały dla otoczenia, dlatego w domu częściej posługuje się tabletem i pisaniem tego co w danym momencie potrzebuje, gra też w dobrą grę która skupia uwagę, pomaga mu w zaangażowaniu się w daną sytuację, robi postępy w pisaniu ręcznym choć to bardzo czasochłonne.
Obecnie ma też problemy dentystyczne które wymagają działań pod narkozą, strasznie boi się gdy ktoś chce zajrzeć mu do buzi..
Jako matka staram się aby niczego mu nie brakowało, dlatego założyłam małe gospodarstwo aby syn miał kontakt ze zwierzętami które pomagają w nawiązywaniu kontaktow z innymi.. młody uwielbia koty w moim postrzeganiu są jak pokrewne duszę rozumieją się bez słów...

Dzieje się to czego się obawiałam przez ostatni rok.. syn nie przeszedł kwalifikacji do podstawówki, zastrzeżenia są do mowy a w zasadzie tego że syn bardzo cicho mówi i ludzie go nie słyszą.. zajęcia NFZ z neuro- logopeda są 30minutowe 1x w miesiącu a potrzeba tych zajęć co najmniej 1godzine tygodniowo.. jako Matka już wymiekkam..

Udostępnij na Fb

Video - Przekaż 1,5% na Maciej Szambelan

Udostępnij film na Facebook

PRZEKAŻ 1,5% PODATKU

Przekaż 1,5% podatku na KRS: 0000270261 z celem szczegółowym: Maciej Szambelan 10679
Rozliczyć PIT oraz przekazać 1,5% możesz za pomocą darmowego programu do PIT!

Oświadczenie PIT-OP dla emeryta/ rencisty

Oświadczenie PIT-OP o przekazaniu 1,5% Podatku za rok podatkowy 2022 w 2023 rok-u dla osób które otrzymują z ZUS PIT-40A.

wesprzyj indywidualnie

PŁATNOŚĆ PAYU
PRZELEW BANKOWY

Wpłaty indywidualne można dokonywać na rachunek bankowy:
35 2030 0045 1110 0000 0382 5640 BGŻ BNP Paribas S.A.
w tytule wpisując:
Maciej Szambelan 10679

Naszą najlepszą rekomendacją jest około 7000 zadowolonych Partnerów. Sprawdź sam:

Przewiń w lewo Przewiń w Prawo
 
Kontakt
Masz Pytania?
Zadzwoń -nasi
konsultanci sa do
Twojej dyspozycji
795 795 747 Nr Telefonu